به روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۰
دفاعی و امنیتی
دفاعی
تولید۷۷۰ محصول دفاعی در کشور/ جنگنده کوثر با موتور «اوج» تحویل نهاجا می‌شود
امیر حاتمی:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: قبل از انقلاب اسلامی حدود ۳۰ خانواده محصول دفاعی را در داخل تولید می‌کردیم که البته دربرگیرندگی آن خیلی کم بود، اما امروز بیش از ۷۷۰ خانواده محصول را تولید می‌کنیم و این در حالی است که همه این موارد در شرایط تحریم رقم خورده است.
رزمایش «غدیر» نیروی زمینی سپاه در شمالغرب برگزار شد/ انهدام مقر‌های تروریستی
رزمایش بزرگ غدیر نیروی زمینی سپاه در ارتفاعات استان آذربایجان غربی اجرا شد.
جزئیاتی از سامانه پدافندی «باور۳۷۳» / برد باور ۳۰۰ کیلومتر است
سردار قریشی تشریح کرد؛
معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: سامانه باور ۳۷۳ توانایی پوششی از سطوح پائین تا ارتفاع حدود ۶۵ کیلومتری را داراست و برد آن حدود ۳۰۰ کیلومتر است.
نیروهای مسلح به نقطه اثر گذار در معادلات نظامی منطقه رسیده‌اند
بیانیه ارتش به مناسبت روز صنعت دفاعی:
ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد: نیروهای مسلح به نقطه‌ای اثرگذار در معادلات نظامی و سیاسی منطقه رسیده‌اند.
آزادگان برگ زرینی در حماسه دفاع مقدس هستند
امیر حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسمی که به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برگزار شد، گفت: آزادگان برگ زرینی در تاریخ حماسه پر افتخار دوران دفاع مقدس هستند.
صنعت دفاعی کشور نماد خودباوری و تکیه بر ظرفیت داخلی است
بیانیه ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۳۱ مرداد؛
ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای با گرامی‌داشت روز صنعت دفاعی، دستاورد‌های عظیم جمهوری اسلامی ایران در حوزه تسلیحات راهبردی را ثمره و نماد خودباوری و تکیه بر ظرفیت داخلی و اراده ملی فرزندان این مرز و بوم دانست.
استفاده از تسلیحات بومی توانمندی نیروی دریایی را دوچندان کرده است
دریادار خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مجموعه تسلیحاتی که در مجموعه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تولید می‌شود، توانمندی نیروی دریایی را دوچندان کرده است.
«صنعت دفاعی» کشور نماد خودکفایی و اعتماد به نفس ملی و صحنه هراس دشمنان است
بیانیه وزارت دفاع؛
وزارت دفاع در بیانیه‌ای به مناسبت روز صنعت دفاعی تصریح کرد: عرصه صنعت دفاعی ایران اسلامی نماد پرشکوه و معنادار خودکفایی، خودباوری و اعتماد به نفس ملی و صحنه هراس و وحشت دشمنان ملت ایران است.
تمرکز نیروهای مسلح کشور بر ارتقای ظرفیت‌های دفاعی
در بیانیه سپاه به مناسبت روز صنعت دفاعی تأکید شد؛
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت «روز صنعت دفاعی» تصریح کرد: تمرکز بر راهبرد بالندگی و ارتقای ظرفیت‌های دفاعی کشور، با همت و هوشمندی حوزه صنعت دفاعی و نیرو‌های مسلح در دستور کار مجموعه سازمان‌های نظامی و دفاعی کشور قرار دارد.
ایران در گام دوم انقلاب یک قدرت شکست‌ناپذیر خواهد بود
گام دوم/ سرلشکر باقری در بازدید از سازمان پدافند غیرعامل کشور:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اقتدار دفاعی کشور گفت: این سطح از توانمندی، مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر در سطح بین‌المللی بروز و ظهور داشته باشد.
صفحه  از ۱۷۱۷
پربیننده ها
آخرین اخبار