به روز شده در: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
امیر حاتمی:

تولید۷۷۰ محصول دفاعی در کشور/ جنگنده کوثر با موتور «اوج» تحویل نهاجا می‌شود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: قبل از انقلاب اسلامی حدود ۳۰ خانواده محصول دفاعی را در داخل تولید می‌کردیم که البته دربرگیرندگی آن خیلی کم بود، اما امروز بیش از ۷۷۰ خانواده محصول را تولید می‌کنیم و این در حالی است که همه این موارد در شرایط تحریم رقم خورده است.
امیر حیدری:

آزادگان برگ زرینی در حماسه دفاع مقدس هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسمی که به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برگزار شد، گفت: آزادگان برگ زرینی در تاریخ حماسه پر افتخار دوران دفاع مقدس هستند.
بیانیه ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۳۱ مرداد؛

صنعت دفاعی کشور نماد خودباوری و تکیه بر ظرفیت داخلی است

ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای با گرامی‌داشت روز صنعت دفاعی، دستاورد‌های عظیم جمهوری اسلامی ایران در حوزه تسلیحات راهبردی را ثمره و نماد خودباوری و تکیه بر ظرفیت داخلی و اراده ملی فرزندان این مرز و بوم دانست.
بیانیه وزارت دفاع؛

«صنعت دفاعی» کشور نماد خودکفایی و اعتماد به نفس ملی و صحنه هراس دشمنان است

وزارت دفاع در بیانیه‌ای به مناسبت روز صنعت دفاعی تصریح کرد: عرصه صنعت دفاعی ایران اسلامی نماد پرشکوه و معنادار خودکفایی، خودباوری و اعتماد به نفس ملی و صحنه هراس و وحشت دشمنان ملت ایران است.
در بیانیه سپاه به مناسبت روز صنعت دفاعی تأکید شد؛

تمرکز نیروهای مسلح کشور بر ارتقای ظرفیت‌های دفاعی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت «روز صنعت دفاعی» تصریح کرد: تمرکز بر راهبرد بالندگی و ارتقای ظرفیت‌های دفاعی کشور، با همت و هوشمندی حوزه صنعت دفاعی و نیرو‌های مسلح در دستور کار مجموعه سازمان‌های نظامی و دفاعی کشور قرار دارد.
1 صفحه
پربیننده ها
آخرین اخبار